My, reference


MMA – Moravskou mediální agenturu s.r.o. představují:

Martin Ježek

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zakladatel společnosti. Praxe:  Od roku 1990 působí v médiích a nakladatelstvích s ekonomickou a zdravotnickou tematikou jako copywriter, technický redaktor, odborný redaktor, editor, šéfredaktor a mediální poradce. Vede kolegy v sekci tištěných médií.

Reference: Praxe ve všech typech médií od zpravodajů přes časopisy až po deníky. Poslední pozice: mj. ext. redaktor Finance.cz (Mladá fronta a.s.), Lidové noviny (MAFRA a. s.), mediální spolupráce s centrem RECETOX MU, editor knih nakladatelství Albatros Media, BizBooks (např. Leadership s využitím kaizen a lean, 2015), autor knih Jak vyzrát na exekuce (2013), Můj rok 1978 (2018), Můj rok 1979, Můj rok 1989, První bylinková pomoc (vše 2019), Můj rok 1960 (2020).


 Mgr. Martina Kotková, Ph.D. (roz. Vohralíková)

Praxe: Vystudovala český jazyk a literaturu a obecnou jazykovědu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde také následně absolvovala doktorské studium v oboru český jazyk. Od roku 2007 pracuje jako korektorka, redaktorka a lektorka kurzů českého jazyka a správného psaní. Vede kolegy v sekci jazykové redakce textu.

Reference: Computer Press, a. s., CPress Media, a. s., Lipka, školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, Angis plus, s. r. o., RWE, a.s., Kulturní noviny, vydavatelské a mediální družstvo, Skřivánek s. r. o., Národní filmový archiv a další.


Mgr. Kamila Ondráčková

Praxe: Od roku 2007 pracuje jako redaktorka, šéfredaktorka a copywriterka v časopisech, denících či webových projektech. Vede kolegy v sekci elektronických médií a sekci financí.

Reference: Šéfredaktorka webu o osobních financích FinExpert.cz (Mladá fronta a.s.), redaktorka časopisu Svět průmyslu (Smart Connections s.r.o) a webu o médiích a marketingu Mediář (News Media s.r.o.), copywriting pro Retel Group s.r.o. a Cyrrus a.s., a další.